Intenzívní kurz AJ - 21. a 22. února

Ve dnech 21. a 22. února (sobota a neděle) se bude opět konat víkendový intenzivní kurz angličtiny. Náplň kurzu bude záviset na přání účastníků (běžná výuka, příprava na zkoušky a certifikáty, konverzace, gramatika, obchodní angličtina...). Kontaktujte nás proto co nejdříve, ať můžeme Vaše přání co nejlépe uspokojit!

Kurz bude probíhat v sobotu a v neděli od 9 do 12 hodin dopoledne. Každý tříhodinový blok se bude konat pouze v případě, že se na daný termín přihlásí dostatečný počet studentů.

Je možné se zúčastnit jednoho nebo obou dnů, minimální celková účast jsou tři hodiny.

Cena za jeden tříhodinový blok je 750 Kč, dva bloky (6 hodin) jsou za cenu 1 300 Kč. Pro studenty JŠ ROSA a také pro účastníky některého z minulých intenzivních kurzů platí SLEVA: ceny po slevě jsou 600 Kč za 1 blok a 1 000 Kč za dva bloky. (Pokud tedy dosud nejste naším studentem ani účastníkem intenzivních kurzů, zaplatíte za tento kurz vyšší cenu, a příště se Vás již bude také týkat sleva!) Částku můžete uhradit na účet - 0385807349/0800 - nebo hotově ve škole. Další ceny budou dokalkulovány na požádání.

Kurz bude probíhat v učebnách JŠROSA (Kladno, Milady Horákové 529).

Na kurz se můžete přihlásit vyplněním této elektronické přihlášky:

Jméno:
Příjmení:
Věk:
Pokročilost:
Vaše přání
na náplň kurzu:
Termín:
Telefon:
E-mail:
 
Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS