Týdenní rozvrh - školní rok 2017/2018


VŠE angličtina francouzština italština španělština japonština švédština

Pondělí

  14:00 - 15:00

Angličtina
10-12let,mírně pokr

Každé pondělí
14:00 - 15:00

Učitel

Angličtina
10-12let,mírně pokr

Milena Najmanová

  14:30 - 15:30

Angličtina
10-12let,2x týdně

Každé pondělí
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
10-12let,2x týdně

Ludmila Rosová

  15:30 - 17:00

Angličtina
Fce teenagers

Každé pondělí
15:30 - 17:00

Učitel

Angličtina
Fce teenagers

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:30

Angličtina
Fce teenagers

Každé pondělí
16:00 - 17:30

Učitel

Angličtina
Fce teenagers

Milena Najmanová

  17:05 - 18:05

Francouzština
9-11let,mírně pokr

Každé pondělí
17:05 - 18:05

Učitel

Francouzština
9-11let,mírně pokr

Ludmila Rosová

  17:30 - 19:00

Angličtina
A2,mírně pokročilí

Každé pondělí
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
A2,mírně pokročilí

Milena Najmanová

  19:00 - 20:00

Italština
začátečníci

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
začátečníci

Ivana Křelinová

Úterý

  11:00 - 12:00

Francouzština
začátečníci

Každé úterý
11:00 - 12:00

Učitel

Francouzština
začátečníci

Milena Najmanová

  15:45 - 16:30

Angličtina
předškolní a 1.třída

Každé úterý
15:45 - 16:30

Učitel

Angličtina
předškolní a 1.třída

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:30

Angličtina
maturitní příprava

Každé úterý
16:00 - 17:30

Učitel

Angličtina
maturitní příprava

Milena Najmanová

  16:30 - 17:15

Angličtina
předškolní a 1.třída

Každé úterý
16:30 - 17:15

Učitel

Angličtina
předškolní a 1.třída

Ludmila Rosová

  18:00 - 19:00

Angličtina
B2,středně pokročilí

Každé úterý
18:00 - 19:00

Učitel

Angličtina
B2,středně pokročilí

Jan Mošovský

  18:00 - 19:00

Angličtina
drama class děti

Každé úterý
18:00 - 19:00

Učitel

Angličtina
drama class děti

Ludmila Rosová

  18:30 - 20:00

Angličtina
session-konverzace, pokročilí

Každé úterý
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
session-konverzace, pokročilí

Filip Pivarči

  19:00 - 20:00

Italština
mírně-středně pokročilí

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
mírně-středně pokročilí

Ivana Křelinová

  19:00 - 20:00

Francouzština
mírně-středně pokročilí

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Francouzština
mírně-středně pokročilí

Ludmila Rosová

  20:00 - 21:00

Švédština
začátečníci,ob týden

Každé úterý
20:00 - 21:00

Učitel

Švédština
začátečníci,ob týden

Ludmila Rosová

Středa

  14:30 - 15:30

Angličtina
10-12let,mírně-středně pokr

Každou středu
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
10-12let,mírně-středně pokr

Milena Najmanová

  14:30 - 15:30

Angličtina
10-12let,2x týdně

Každou středu
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
10-12let,2x týdně

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
děti 3.-5.třída

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
děti 3.-5.třída

Milena Najmanová

  15:30 - 16:30

Angličtina
2.-4.třída,mírně pokročilí

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
2.-4.třída,mírně pokročilí

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
předškolní a 1.třída

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
předškolní a 1.třída

Eamonn Warde

  16:30 - 17:30

Španělština
mírně až středně pokročilí

Každou středu
16:30 - 17:30

Učitel

Španělština
mírně až středně pokročilí

Ludmila Rosová

  16:30 - 17:30

Angličtina
teenagers

Každou středu
16:30 - 17:30

Učitel

Angličtina
teenagers

Eamonn Warde

  17:00 - 18:30

Angličtina
středně pokročilí B1

Každou středu
17:00 - 18:30

Učitel

Angličtina
středně pokročilí B1

Milena Najmanová

  18:30 - 20:00

Angličtina
B2,středně pokročilí

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
B2,středně pokročilí

Kristýna Greňová

  18:30 - 20:00

Angličtina
Cae-Cpe

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
Cae-Cpe

Eamonn Warde

  18:30 - 20:00

Angličtina
Cae

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
Cae

Ludmila Rosová

  20:00 - 21:00

Španělština
A2,mírně pokročilí

Každou středu
20:00 - 21:00

Učitel

Španělština
A2,mírně pokročilí

Ludmila Rosová

Čtvrtek

  11:00 - 12:30

Angličtina
začátečníci

Každý čtvrtek
11:00 - 12:30

Učitel

Angličtina
začátečníci

Milena Najmanová

  16:00 - 17:30

Angličtina
10-12let,mírně-středně pokr

Každý čtvrtek
16:00 - 17:30

Učitel

Angličtina
10-12let,mírně-středně pokr

Milena Najmanová

  16:15 - 17:45

Angličtina
11-13let,středně pokročilí

Každý čtvrtek
16:15 - 17:45

Učitel

Angličtina
11-13let,středně pokročilí

Ludmila Rosová

  17:30 - 19:00

Angličtina
session-konverzace,mírně pokročilí

Každý čtvrtek
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
session-konverzace,mírně pokročilí

Filip Pivarči

  18:30 - 20:00

Angličtina
Cae-Cpe

Každý čtvrtek
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
Cae-Cpe

Eamonn Warde

  19:00 - 20:30

Angličtina
začátečníci

Každý čtvrtek
19:00 - 20:30

Učitel

Angličtina
začátečníci

Jan Mošovský

  19:45 - 20:45

Španělština
začátečníci

Každý čtvrtek
19:45 - 20:45

Učitel

Španělština
začátečníci

Ludmila Rosová

Pátek

  14:00 - 15:00

Angličtina
konverzace děti od 10let

Každý pátek
14:00 - 15:00

Učitel

Angličtina
konverzace děti od 10let

Eamonn Warde

  14:00 - 15:00

Francouzština
soukromý kurz

Každý pátek
14:00 - 15:00

Učitel

Francouzština
soukromý kurz

Ludmila Rosová

  15:00 - 16:00

Angličtina
teenagers

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
teenagers

Eamonn Warde

  16:00 - 17:00

Španělština
děti 8-11let,začátečníci

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Španělština
děti 8-11let,začátečníci

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Angličtina
teenagers

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
teenagers

Eamonn Warde

Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS