Úspěchy našich studentů

Naši studenti každoročně skládají zkoušky (anglické Cambridge ESOL - PET, FCE apod., francouzské DELF, a další), při kterých dosahují cca 90% úspěšnosti složení. Dále se účastní různých jazykově zaměřených soutěží, při kterých obvykle také dosahují výborných výsledků.

Výsledky jsou řazeny od nejstarších k nejnovějším a jsou zde průběžně doplňovány; pokud zde Vaše jméno chybí, ozvěte se na e-mail rur@jsrosa.cz!

Angličtina

A2 KET (Key English Test)

Kateřina Rosová, Jakub Nedvěd, Monika Neufussová, Nikola Prošková, Anna Rauferová, David Tor, Eva Cízová, Adam Širmer, Petra Sýkorová, Jan Mošovský, Filip Janouš, Jindřich Král, Dominika Bartoňová, Petr Jech, Jana Javorská, Matyáš Hrabánek, Dáša Poncarová

Rádi bychom vyzdvihli úspěch Dáši Poncarové, která je stálou studentkou v našich kurzech, účastní se všech aktivit s velkou vervou a dosáhla úrovně angličtiny pro splnění zkoušky ve velice krátkém čase.

B1 PET (Preliminary English Test)

Rudolf Rosa, Marek Dubský, Tomáš Hříbal, Kristýna Hříbalová, Kateřina Rosová, Kristýna Greňová, Kateřina Čermáková, Jan Cíza, Kristýna Korcová, Josef Krejsa, Jakub Nedvěd, Petra Šnoblová, David Tor, Adam Gráf, Monika Neufussová, Nikola Prošková, Vladislav Schindler, Matyáš Král, Lukáš Sobotka, Matyáš Cimbulka, Matěj Fiala, Jan Beneš, Petr Jech, Aneta Schveinerová

B2 FCE (First Certificate in English)

Rudolf Rosa, Marek Dubský, Tomáš Hříbal, Petra Hlaváčová, Karin Pokorná, Tereza Semerádová, Tomáš Techman, Kristýna Greňová, Kateřina Rosová, Vítězslav Ducháč, Václav Hroneš, Petr Tengler, Alžběta Čumrdová, Jana Šandová, Hana Šímová, Adam Rojdl, Eva Cízová, Lukáš Macke, Vladislav Schindler, Nikola Prošková, Jan Mošovský, Jan Šíma, Tereza Rajnišová, Jan Maglia,Jan Beneš

C1 CAE (Certificate in Advanced English)

Rudolf Rosa, Filip Pivarči, David Tor, Ludmila Rosová, Kateřina Rosová

C2 CPE (Certificate of Proficiency in English)

Rudolf Rosa, Ludmila Rosová, Jan Mošovský

Všeobecná státní jazyková zkouška

Rudolf Rosa, Ludmila Rosová

Konverzační soutěž

Rudolf Rosa (2. místo v krajském kole), Kristýna Greňová (1. místo v okresním kole), Anna Rauferová (1. místo v okresním kole), Kateřina Rosová (2. místo v okresním kole)

Soutěž o výměnný pobyt v Bellevue

Tereza Semerádová (vítězka)

SCIO testy

Jan Cíza (nejlepší výsledek ve Středočeském kraji)

Francouzština

DELF A1 (Diplôme d'études en langue française)

Kristýna Hříbalová, Kateřina Rosová, Anna Rauferová, Patrik Krušina

DELF A2 (Diplôme d'études en langue française)

Marek Dubský, Tomáš Hříbal, Kateřina Rosová, Vojtěch Veverka

DELF B1 (Diplôme d'études en langue française)

Rudolf Rosa

DELF B2 (Diplôme d'études en langue française)

Karin Pokorná, Tomáš Techman, Ludmila Rosová

Všeobecná státní jazyková zkouška

Ludmila Rosová
Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS