Příprava na zkoušky

Naše studenty připravujeme na mezinárodní certifikáty i státní jazykové zkoušky. Studentům poskytujeme odborné vedení, přípravné materiály včetně zkušebních testů, a možnost vyzkoušení zkoušky nanečisto. Všichni studenti, kteří se zaregistrují ke zkoušce, mají navíc možnost účastnit se zcela zdarma extra přípravných lekcí a konzultací (pro více informací nás kontaktujte).

Celková úspěšnost našich studentů u zkoušek se dlouhodobě pohybuje kolem 90%.

Angličtina

Studenty připravujeme a registrujeme na zkoušky KET, PET, FCE, CAE a CPE, včetně varianty "for schools". Aktuální informace o zkouškách (včetně termínů a cen) vždy naleznete na webu British Council, který zkoušky organizuje.

Jako oficiální instituce registrující studenty ke zkouškám Cambridge ESOL Vás vždy včas a podrobně informujeme o zkouškách a zajišťujeme vše kolem registrace pro Vaše maximální pohodlí. Navíc máme možnost našim studentům v případě zájmu zajistit zkoušku nanečisto přímo v British Council, a to zdarma!

Pro více informací kontaktujte Rudolfa Rosu (rur@jsrosa.cz), který v JŠ Rosa zastupuje British Council a má oprávnění hromadně registrovat studenty ke zkouškám. (Pro registraci na zkoušku je nutné sdělit jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo, poštovní adresu a e-mailovou adresu, a včas uhradit registrační poplatek, jehož výše je uvedena na webu British Council.)

Francouzština

Připravujeme studenty na zkoušky DELF a DALF. Aktuální informace vždy naleznete na webu Institute Français de Prague, který zkoušky pořádá.

Pro více informací kontaktujte Ludmilu Rosovou (ludmila.rosova@jsrosa.cz).Certifikáty Certifikáty Certifikáty
Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS