Týdenní rozvrh - školní rok 2018/2019


VŠE angličtina francouzština italština španělština japonština švédština

Pondělí

  10:00 - 11:00

Angličtina
mírně pokročilí A2

Každé pondělí
10:00 - 11:00

Učitel

Angličtina
mírně pokročilí A2

Milena Najmanová

  11:00 - 12:00

Angličtina
angličtina třetího věku

Každé pondělí
11:00 - 12:00

Učitel

Angličtina
angličtina třetího věku

Milena Najmanová

  14:30 - 15:30

Angličtina
11-13let,jednou týdně

Každé pondělí
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
11-13let,jednou týdně

Milena Najmanová

  14:30 - 15:30

Angličtina
11-13let,dvakrát týdně

Každé pondělí
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
11-13let,dvakrát týdně

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
3.-4.třída

Každé pondělí
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
3.-4.třída

Milena Najmanová

  15:30 - 17:00

Angličtina
Fce-Cae

Každé pondělí
15:30 - 17:00

Učitel

Angličtina
Fce-Cae

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Francouzština
3.-5.třída,mírně pokr

Každé pondělí
17:00 - 18:00

Učitel

Francouzština
3.-5.třída,mírně pokr

Ludmila Rosová

  17:30 - 19:00

Angličtina
mírně-středně pokročilí

Každé pondělí
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
mírně-středně pokročilí

Milena Najmanová

  18:15 - 19:15

Angličtina
soukromý kurz

Každé pondělí
18:15 - 19:15

Učitel

Angličtina
soukromý kurz

Ludmila Rosová

  18:30 - 20:00

Angličtina
session-konverzace, pokročilí

Každé pondělí
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
session-konverzace, pokročilí

Filip Pivarči

  19:00 - 20:00

Italština
mírně pokročilí

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
mírně pokročilí

Ivana Křelinová

Úterý

  16:00 - 17:00

Angličtina
2.-3.třída

Každé úterý
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
2.-3.třída

Ludmila Rosová

  17:00 - 17:45

Angličtina
předškolní a 1.třída

Každé úterý
17:00 - 17:45

Učitel

Angličtina
předškolní a 1.třída

Ludmila Rosová

  18:00 - 19:30

Angličtina
Fce-Cae

Každé úterý
18:00 - 19:30

Učitel

Angličtina
Fce-Cae

Jan Mošovský

  18:00 - 19:00

Španělština
španělština začátečníci

Každé úterý
18:00 - 19:00

Učitel

Španělština
španělština začátečníci

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

Italština
pokročilí

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
pokročilí

Ivana Křelinová

  19:00 - 20:00

Francouzština
B1+

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Francouzština
B1+

Ludmila Rosová

Středa

  08:00 - 09:30

Angličtina
falešní začátečníci

Každou středu
08:00 - 09:30

Učitel

Angličtina
falešní začátečníci

Veronika Hofmanová

  14:30 - 15:30

Angličtina
11-13let

Každou středu
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
11-13let

Milena Najmanová

  14:30 - 15:30

Angličtina
11-13let,2x týdně

Každou středu
14:30 - 15:30

Učitel

Angličtina
11-13let,2x týdně

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
3.-5.třída,2x týdně

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
3.-5.třída,2x týdně

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
3.-5.třída,mírně pokr

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
3.-5.třída,mírně pokr

Milena Najmanová

  15:30 - 16:30

Angličtina
2.-3.třída

Každou středu
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
2.-3.třída

Eamonn Warde

  16:30 - 17:30

Španělština
děti od 12let,mírně pokr

Každou středu
16:30 - 17:30

Učitel

Španělština
děti od 12let,mírně pokr

Ludmila Rosová

  16:30 - 17:30

Angličtina
konverzace teens

Každou středu
16:30 - 17:30

Učitel

Angličtina
konverzace teens

Eamonn Warde

  17:00 - 18:30

Angličtina
mírně-středně pokročilí

Každou středu
17:00 - 18:30

Učitel

Angličtina
mírně-středně pokročilí

Milena Najmanová

  17:30 - 18:30

Španělština
mírně-středně pokročilí

Každou středu
17:30 - 18:30

Učitel

Španělština
mírně-středně pokročilí

Ludmila Rosová

  17:30 - 18:30

Angličtina
konverzace 2

Každou středu
17:30 - 18:30

Učitel

Angličtina
konverzace 2

Eamonn Warde

  18:30 - 20:00

Angličtina
mírně-středně pokročilí

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
mírně-středně pokročilí

Kristýna Greňová

  18:30 - 20:00

Angličtina
Cae-Cpe

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
Cae-Cpe

Eamonn Warde

  19:00 - 20:00

Angličtina
CAE

Každou středu
19:00 - 20:00

Učitel

Angličtina
CAE

Ludmila Rosová

Čtvrtek

  08:00 - 08:45

Angličtina
děti 2-4roky

Každý čtvrtek
08:00 - 08:45

Učitel

Angličtina
děti 2-4roky

Ludmila Rosová

  14:00 - 15:00

Francouzština
začátečníci děti

Každý čtvrtek
14:00 - 15:00

Učitel

Francouzština
začátečníci děti

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:30

Angličtina
pet,13-15let

Každý čtvrtek
16:00 - 17:30

Učitel

Angličtina
pet,13-15let

Milena Najmanová

  16:15 - 17:45

Angličtina
Pet-Fce,13-15let pokročilí

Každý čtvrtek
16:15 - 17:45

Učitel

Angličtina
Pet-Fce,13-15let pokročilí

Ludmila Rosová

  17:30 - 19:00

Angličtina
konverzace session mírně pokročilí

Každý čtvrtek
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
konverzace session mírně pokročilí

Filip Pivarči

  17:45 - 18:45

Francouzština
začátečníci teenagers

Každý čtvrtek
17:45 - 18:45

Učitel

Francouzština
začátečníci teenagers

Ludmila Rosová

  18:45 - 19:45

Angličtina
soukromý kurz

Každý čtvrtek
18:45 - 19:45

Učitel

Angličtina
soukromý kurz

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:30

Angličtina
mírně pokročilí A2

Každý čtvrtek
19:00 - 20:30

Učitel

Angličtina
mírně pokročilí A2

Jan Mošovský

Pátek

  14:00 - 15:00

Angličtina
konverzace 10-12let

Každý pátek
14:00 - 15:00

Učitel

Angličtina
konverzace 10-12let

Eamonn Warde

  15:00 - 16:00

Angličtina
konverzace 10-12let

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
konverzace 10-12let

Eamonn Warde

  15:00 - 16:00

Angličtina
3.-5.třída,2x týdně

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
3.-5.třída,2x týdně

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Angličtina
konverzace teens

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
konverzace teens

Eamonn Warde

  16:00 - 17:00

Francouzština
soukromý kurz

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Francouzština
soukromý kurz

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Italština
začátečníci

Každý pátek
17:00 - 18:00

Učitel

Italština
začátečníci

Ivana Křelinová

Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS