Týdenní rozvrh - školní rok 2023/2024


VŠE angličtina francouzština italština španělština japonština švédština jóga

Pondělí

  16:00 - 17:00

Angličtina
4.-6.třída

Každé pondělí
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
4.-6.třída

Kristýna Karmazynová

  16:00 - 17:00

Angličtina
druhá a třetí třída

Každé pondělí
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
druhá a třetí třída

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Angličtina
soukromý kurz

Každé pondělí
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
soukromý kurz

Kristýna Karmazynová

  17:00 - 17:45

Angličtina
děti od 2let s rodiči

Každé pondělí
17:00 - 17:45

Učitel

Angličtina
děti od 2let s rodiči

Učitel Učitel

  17:00 - 18:00

Angličtina
teenagers

Každé pondělí
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
teenagers

Blaine Clarke

  18:00 - 19:00

Angličtina
začátečníci a falešní začátečníci

Každé pondělí
18:00 - 19:00

Učitel

Angličtina
začátečníci a falešní začátečníci

Kristýna Karmazynová

  18:00 - 19:00

Španělština
mírně až středně pokr

Každé pondělí
18:00 - 19:00

Učitel

Španělština
mírně až středně pokr

Ludmila Rosová

  18:00 - 19:00

Angličtina
starší teenagers a dospělí

Každé pondělí
18:00 - 19:00

Učitel

Angličtina
starší teenagers a dospělí

Blaine Clarke

  19:00 - 20:00

Angličtina
mírně pokr

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Angličtina
mírně pokr

Kristýna Karmazynová

  19:00 - 20:00

Španělština
začátečníci

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Španělština
začátečníci

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

Italština
začátečníci

Každé pondělí
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
začátečníci

Ivana Křelinová

Úterý

  14:30 - 16:00

Angličtina
FCE a maturita

Každé úterý
14:30 - 16:00

Učitel

Angličtina
FCE a maturita

Veronika Fajková

  15:00 - 16:00

Angličtina
předškolní a první třída

Každé úterý
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
předškolní a první třída

Ludmila Rosová

  15:00 - 16:00

Angličtina
třetí a čtvrtá třída

Každé úterý
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
třetí a čtvrtá třída

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Angličtina
teenagers B1

Každé úterý
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
teenagers B1

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:30

Italština
mírně až středně pokr

Každé úterý
17:00 - 18:30

Učitel

Italština
mírně až středně pokr

Maria Chiara Manfrin

  17:15 - 18:15

Angličtina
němčina pro naše děti

Každé úterý
17:15 - 18:15

Učitel

Angličtina
němčina pro naše děti

Kristýna Greňová

  17:30 - 18:30

Angličtina
mírně až středně pokr

Každé úterý
17:30 - 18:30

Učitel

Angličtina
mírně až středně pokr

Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

jóga

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

jóga


Ludmila Rosová

  19:00 - 20:00

Italština
pokročilí

Každé úterý
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
pokročilí

Ivana Křelinová

Středa

  08:00 - 08:45

Angličtina
Mš oční

Každou středu
08:00 - 08:45

Učitel

Angličtina
Mš oční

Ludmila Rosová

  14:00 - 15:00

Španělština
pokročilí

Každou středu
14:00 - 15:00

Učitel

Španělština
pokročilí

Rocío Belinchon

  15:00 - 16:00

Španělština
předškolní a první třída

Každou středu
15:00 - 16:00

Učitel

Španělština
předškolní a první třída

Rocío Belinchon

  16:00 - 17:00

Španělština
mírně až středně pokr

Každou středu
16:00 - 17:00

Učitel

Španělština
mírně až středně pokr

Rocío Belinchon

  16:00 - 17:00

Angličtina
mladší teenagers

Každou středu
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
mladší teenagers

Kristýna Karmazynová

  17:00 - 18:00

Angličtina
předškolní a první třída

Každou středu
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
předškolní a první třída

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Španělština
děti od 10let

Každou středu
17:00 - 18:00

Učitel

Španělština
děti od 10let

Rocío Belinchon

  17:30 - 18:30

Angličtina
starší teenagers

Každou středu
17:30 - 18:30

Učitel

Angličtina
starší teenagers

Blaine Clarke

  18:00 - 19:00

Španělština
středně pokročilí

Každou středu
18:00 - 19:00

Učitel

Španělština
středně pokročilí

Rocío Belinchon

  18:30 - 20:00

Angličtina
C1-C2

Každou středu
18:30 - 20:00

Učitel

Angličtina
C1-C2

Blaine Clarke

  19:00 - 20:00

Italština
mírně až středně pokr

Každou středu
19:00 - 20:00

Učitel

Italština
mírně až středně pokr

Ivana Křelinová

Čtvrtek

  01:00 - 02:00

jóga
začátečníci

Každý čtvrtek
01:00 - 02:00

Učitel

jóga
začátečníci

Ludmila Rosová

  01:00 - 02:00

Angličtina
mladší teenagers

Každý čtvrtek
01:00 - 02:00

Učitel

Angličtina
mladší teenagers

Kristýna Karmazynová

  14:30 - 15:30

Francouzština
děti mírně pokročilé

Každý čtvrtek
14:30 - 15:30

Učitel

Francouzština
děti mírně pokročilé

Ludmila Rosová

  15:30 - 16:30

Angličtina
5.-7.třída A2 - B1

Každý čtvrtek
15:30 - 16:30

Učitel

Angličtina
5.-7.třída A2 - B1

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Angličtina
teenagers

Každý čtvrtek
16:00 - 17:00

Učitel

Angličtina
teenagers

Blaine Clarke

  16:30 - 17:30

Francouzština
začátečníci

Každý čtvrtek
16:30 - 17:30

Učitel

Francouzština
začátečníci

Ludmila Rosová

  17:30 - 19:00

Angličtina
starší teenagers B2-C1

Každý čtvrtek
17:30 - 19:00

Učitel

Angličtina
starší teenagers B2-C1

Blaine Clarke

  17:30 - 18:30

Francouzština
pokročilí

Každý čtvrtek
17:30 - 18:30

Učitel

Francouzština
pokročilí

Učitel Učitel

  18:30 - 19:15

Švédština
začátečníci zdarma:-)

Každý čtvrtek
18:30 - 19:15

Učitel

Švédština
začátečníci zdarma:-)

Ludmila Rosová

  19:15 - 20:15

jóga
začátečníci

Každý čtvrtek
19:15 - 20:15

Učitel

jóga
začátečníci

Ludmila Rosová

Pátek

  15:00 - 16:00

Angličtina
teenagers A2-B1

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
teenagers A2-B1

Adéla Přibylová

  15:00 - 16:00

Angličtina
B2

Každý pátek
15:00 - 16:00

Učitel

Angličtina
B2

Ludmila Rosová

  16:00 - 17:00

Francouzština
A2-B1

Každý pátek
16:00 - 17:00

Učitel

Francouzština
A2-B1

Adéla Přibylová

  17:00 - 18:00

Španělština
středně pokr

Každý pátek
17:00 - 18:00

Učitel

Španělština
středně pokr

Ludmila Rosová

  17:00 - 18:00

Angličtina
děti od 10let

Každý pátek
17:00 - 18:00

Učitel

Angličtina
děti od 10let

Adéla Přibylová

  18:00 - 19:00

jóga
joga for every body

Každý pátek
18:00 - 19:00

Učitel

jóga
joga for every body

Ludmila Rosová

Certifikáty Sleva PARTNEŘI Merci SKS